Or login with social networks:
Ovde pišite o problemima koje imate u vezi računara. (SW&HW)
Here you can write about the problems you have with computer. (SW&HW)
Forum rules
• Potrudite se da problem obrazložite što bolje jer je veća šansa da nađemo riješenje.
• Screenshot problema je poželjan.
• Kada rešite problem bilo bi poželjno da napišete u temi da je problem rešen i kako ste rešili taj problem.

pomoć oko cs

by AleksandarV » Fri Jun 26, 2020 2:52 pm

redovno igram na vasem serveru ali u poslednje vreme se desava da neće da mi udje na server nonstop mi piše retrying al neće i izbaci me imam interneta i sve ali neće
AleksandarV
Registrovani Član
Months of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membership
Online: 8h 48m 49s
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Re: pomoć oko cs

by VILJUSKA » Fri Jun 26, 2020 3:01 pm

Poz,ako pise not retiring onda znaci da je 32/32 pun server,jbg svima se desava budes uporan i na kraju udjes,poz
VILJUSKA
Registrovani Član
Months of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membershipMonths of membership
Online: 17h 53m 37s
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times